Tükrük bezinde kanser tümör olanlar Maltepe üniversitesinde  Doç. Dr. Altay ateşpare  ve Doç. Dr. Öner Çelik beylere görünmeden ameliyat kararı almasın bence. Böyle bilgili, bilimsel, güler yüzlü, insana güven veren, halden anlayan, alanında gerçekten uzman hekimler olduğunu görmek gurur verici.. benimde boynumdaki bezelere yayılmış tükrük bezi kanseri vardı. Araştırmalarım sonucunda Maltepe üniversitesinde dr. Niyazi beye ulştık. Kendisi bu ameliyatları ekip olarak son derce hassas bir şekilde yaptıklarını ve bu konuda gayet tecrübeli olduklarını uzun uzun anlattı. Önce Allaha sonra doktorlarıma güvenerek ameliyat olmaya karar verdik. Parotis bezinin tamamı alındı boyundaki lenf bezleri temizlendi. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Hiçbir risk gerçekleşmedi. 1 hafta sonra memleketime döndüm. Hocalarımı bulduğum ve onları tanıdığım için çok mutluyum. Gönül rahatlığı ile kendinizi emanet edebilirsiniz Allah onların ayağına taş değirmesin. Rabbim cümlemizin derdine deva hastalığına şifa versin. Allaha emanet olun..

Nuray D.

Öncelikle herkese merhaba dayımın rahatsızlığı nedeniyle tavsiye üzerine Maltepe Üniversitesi kulak burun boğaz bölümüne geldik. Dünya tatlısı saygılı, kibar insanlar (dr öner ve dr niyazi bey) ile tanışmamız bu vesile ile oldu. Dayımın boyun derininde yerleşen tümörünü (plemorfik adenom) ameliyat ettirdik. Ameliyat başarılı geçti. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakaları , samimi tavırları bizleri çok mutlu etti moral verdi. Hergün sabah ve akşam hastamızı ziyaret edip pansumanları bizzat kendileri yaptılar. Bizimle birlikte o hafta 3 hasta daha tükrük bezi kanseri ameliyatı olmuş. bu işin uzmanının burası olduğunu anladık. Türkiyenin dört bir yanından bu tarz rahatsızlığı olan hastalar ameliyat olmak için geliyorlar. Tüm Maltepe kbb ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum.

Derya T.

Temmuz  2017 da kulağım altında bir şişlik farkettim. Gittiğim devlet hastanesinde Ultroson ve emar çekildim.  sol parotis bezimde kanser olduğum söylendi. Doktor ameliyatın çok riskli ve yüz sinirinde felç olma ihtimalinin yüksek olduğunu bu ameliyatı burada yapamayacaklarını söyledi. Tam 4 ay boyunca doktor araştırdık. Sonra internetten dr Öner çelik ve dr Altay beyi bulduk. Telefonla ulaştık randevu almamıza gerek olmadığını hemen gelebileceğimizi söylediler. Allah onlardan razı olsun. Hiç vakit kaybetmeden Maltepe üniversitesine kulak boğaz bölümüne muayene olmaya gittik. Bize çok sıcak davrandılar öğrendikki bu riskli ameliyat konusunda çokça tecrübeleri varmış . Güleryüzleri samimiyetleri bize güven verdi. Hemen ameliyat hazırlıklarına başladık. 2 gün sonra başarılı bir ameliyat geçirdim çok şükür tümörden kurtuldum. Ne gözümde ne ağzımda hiçbir felç kayma olmadı. Onlara minnettarım. herkese tavsiye ediyorum. Allah başarılarını daim etsin.

Suna H.
×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?