Kulak Burun Boğaz Hastanesi Anadolu Yakası

Kulak Burun Boğaz Hastanesi Anadolu Yakası

Kulak Burun Boğaz Hastanesi Anadolu Yakası Hakkında bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz; İşitme, konuşma, burun ve sinüs, denge bozuklukları, boğaz hastalıkları , baş ,boyun kanserleri ve bu bölgedeki tümöral yapıların cerrahisini kapsar.

Kulak Burun Boğaz Hastanesi Anadolu YakasıHastanemiz Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Bölümü olarak  amacımız; cerrahi alanımızla ilgili  modern teşhis ve tadavi yöntemlerini kullanarak hasta haklarına saygılı, etik kurallar içinde çalışarak hastalarımıza yardımcı olmaktır.

Kulak Burun Boğaz Bölümümüzde  işitme ve konuşma, burun ve sinüs, denge bozuklukları, boğaz hastalıklarının tanı ve tedavisinin yanı sıra baş boyun kanserlerinin ve bu bölgedeki tümöral yapıların cerrahisini gerçekleştirmekteyiz.

Çocuklarda sık görülen geniz eti, bademcik, orta kulak problemleri sorunlarının yanında kulak burun boğaz ve boyun bölgesinin, tükrük bezlerinin iltihabi hastalıkları, iyi ve kötü huylu tümöral hastalıkları, doğumsal kistik hastalıklarının  güncel yöntemlerle teşhis ve tedavisinin gerçekleştirildiği klinikte, yetişkin hastalara yönelik de tüm kulak burun boğaz hastalıklarına dair hizmetler verilmektedir.

KBB Uzmanları kulak, burun, boğaz ve bu organlarla ilişkili baş ve boyun yapılarında meydana gelen hastalık ve rahatsızlıkları olan hastaların tıbbi ve cerrahi tedavisini yapmaya yönelik uzmanlık eğitimini almış olan hekimlerdir.

Ayrıca Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Leave a reply